21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Жиклер (форсунка) для газової плити Greta під природний (магістральний) газ (M6*1.0)
Основні характеристики:
| Сумісність | Електа |
| Призначення | Для газових плит |
| Тип | Форсунки |
| Тип газу | Природний (магістральний) |
| Діаметр вихідного отвору | 1.0 мм |
| Висота форсунки | 8,5 мм |
| Висота різьбової частини (до капелюшка шестигранн | 5,5 мм |
| Розмір шестигранника | 7 мм |
| Матеріал | Латунний сплав |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Додаткові характеристики | Для використання з природним (магістральним) газом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Форсунка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |