Компресор для холодильника Ariston R-600 140Вт 8.1см3 Jiaxipera TT1112GY
Основні характеристики:
| Потужність | 140 Вт |
| Напруга та частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Опір пускової обмотки | |
| Опір робочої обмотки | |
| Робоче середовище компресора | Холодоагент R-600a |
| Всмоктуючий патрубок | d=6,1 мм (внутрішній) |
| Сервісний патрубок | d=6,1 мм (внутрішній) |
| Нагнітальний патрубок | d=5,1 мм (внутрішній) |
| Габарити пристрою загальні | 260х150х170 мм |
| Виробник | Jiaxipiera |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jiaxipera |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |