

473 ₴
Редуктор чаші подрібнювача 450мл блендера Moulinex чорний оригінальний MS-069565A
Оригінальний номер Moulinex MS-069565A, MS-069567A
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Moulinex | DD302101/700 |
| Moulinex | DD302110/700 |
| Moulinex | DD307141/600 |
| Moulinex | DD307141/700 |
| Moulinex | DD307142/600 |
| Moulinex | DD307142/700 |
| Moulinex | DD307147/600 |
| Moulinex | DD307147/700 |
| Moulinex | DD407D41/600 |
| Moulinex | DD407D42/600 |
| Moulinex | DD407D71/600 |
| Moulinex | DD407D71/601 |
| Moulinex | DD407D71/701 |
| Moulinex | DD407D71/702 |
| Moulinex | DD407D72/600 |
| Moulinex | DD407D72/601 |
| Moulinex | DD407D72/701 |
| Moulinex | DD407D72/702 |
| Moulinex | DD407G1A/600 |
| Moulinex | DD407G1A/700 |
| Moulinex | DD407G2A/600 |
| Moulinex | DD407G2A/700 |
| Moulinex | DD407G71/601 |
| Moulinex | DD407G71/701 |
| Moulinex | DD407G71/702 |
| Moulinex | DD407G72/601 |
| Moulinex | DD407G72/701 |
| Moulinex | DD407G72/702 |
| Moulinex | DD407G7A/600 |
| Moulinex | DD407G7A/601 |
| Moulinex | DD410141/702 |
| Moulinex | DD411G41/702 |
| Moulinex | DD411G47/702 |
| Tefal | HB4128A4/702 |
| Tefal | HB4128TH/702 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Редуктор до чаші |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Блендери та міксери |