Ручка для духовок та плит універсальна срібло d=42 (5 валів) SKL HNG-002
Основні характеристики:
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Висота ручки від основи | 25 мм |
| Посадка | Отвір з начісками Ø 12 мм |
| Глибина посадки | 22 мм |
| Розміри перехідника-валу 1 | Довжина 31,5 мм, отвір Ø 6,5 мм, щілин шириною 3 мм |
| Розміри перехідника-валу 2 | Довжина 28 мм, отвір (2 сторони) Ø 7,5х6 мм та 6,5х5 мм |
| Розміри перехідника-валу 3 | Довжина 28 мм, отвір (2 сторони) Ø 8,5х7 мм та 6,5х5 мм |
| Розміри перехідника-валу 4 | Довжина 14 мм, отвір Ø 6,5 х5 мм |
| Розміри перехідника-валу 5 | Довжина 14 мм, отвір Ø 8,5 х7 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Ручка – 1 шт., вали-перехідники – 5 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Без позначень |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ручки регулювання |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |