369 ₴
Терморегулятор для водонагрівача стрижневий біметалічний Reco 30-74/92°C 20А Італія FLAG-RC
Основні характеристики:
| Електричні характеристики | 250В, 20А |
| Діапазон регулювання температури | 30-74/92°C |
| Температура спрацьовування термозахисту | 92°С |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм + 2 гвинтових затискачі |
| Розміри латунного стрижня | d=6мм, довжина 270мм |
| Загальна довжина термостата | 310 мм |
| Інформація на корпусі пристрою | 7294RTDL RECO F.74°C S.92°01/23 |
| Габарити корпуса | 54х28 мм |
| Виробник | Reco |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Біметалевий термостат стрижневого типу. Є гнізда (роз'єми) для підключення контрольної лампочки. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Терморегулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Водонагревачі |