
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Ніжка в зборі для пральної машини Samsung М10x1,5 h=33,5мм DC97-00920C
Оригінальний номер Samsung DC97-00920C
Основні характеристики:
| Призначення | Для пральних машин |
| Діаметр основи | 35 мм |
| Висота основи | 7,5 мм |
| Діаметр різьби гвинта | d=10 мм |
| Крок різьби гвинта | 1,5 мм |
| Довжина різьби гвинта | 20 мм |
| Матеріал | Гума, сталь |
| Особливості | Регульовані. З гайкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Ніжка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |