Сальник пральної машини Candy 25*47*10/12 WFK
Основні характеристики:
| Діаметр внутрішній | 55 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Товщина | 10/12 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Особливості | Зі стягуючою пружиною |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WFK |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |