Сальник для пральної машини Gorenje, AEG, Zanussi, Electrolux, Hansa
Основні характеристики:
| Сумісність | Gorenje, AEG, Zanussi, Electrolux, Hansa |
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Сальники |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Товщина | 10/12 мм |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Особливості | Зі стягуючою пружиною |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WLK |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |