378 ₴
Тен для пральної машини Ariston 1800W L=195мм з буртом з отвором зігнутий оригінальний C00088218
Оригінальний код Ariston C00088218, C00088399
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1950 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм + 1 клема 6,3 мм (заземлення) |
| Довжина нагрівального елементу | 187 мм |
| Довжина від фланця | 200 мм |
| Довжина загальна | 233 мм |
| Ширина нагрівального елементу | 68 мм |
| Розміри ущільнювача | 18х70 мм |
| Наявність бурту у ущільнювача | Є |
| Розміри фланця | 29х81 мм |
| Отвір під датчик | Є |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Підігнутий. Ущільнювач з буртом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |