336 ₴
Тен для пральної машини Ariston 1900W L=185мм з буртом з отвором оригінальний C00273277
Оригінальний номер Ardo 524024200, 651016529, 524023901, 651016527, 524023900, 651058295; Indesit C00273277; Whirlpool 480111101171
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (під 90°) + 1 клема 6,3 мм (заземлення) |
| Довжина нагрівального елементу | 160 мм |
| Довжина від фланця | 182 мм |
| Довжина загальна | 211 мм |
| Ширина нагрівального елементу | 68 мм |
| Розміри ущільнювача | 18х69 мм |
| Наявність бурту у ущільнювача | Є |
| Розміри фланця | 26х79 мм |
| Отвір під датчик | Є |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Прямий. Ущільнювач з буртом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |