Шланг зливний для пральної машини Ariston 2000мм оригінальний C00027466
Оригінальні номери Ariston C00051563, 482000022642, 482000026108, C00027466, C00054869, C00091775
Основні характеристики:
| Призначення | Для пральних та посудомийних машин |
| Під'єднання (вхід) | d зовнішній 35 мм, d внутрішній 29 мм |
| Під'єднання (вихід) | d зовнішній 26 мм, d внутрішній 19 мм |
| Довжина (±30 мм) | 2000 мм |
| Діаметр гофра | d=24 мм |
| Робоча температура | До +60°C |
| Комплектація | Шланг - 1 шт., гачок-фіксатор - 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Италия |
| Особливості | Для зливу води. Гумовий фітинг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Зливний шланг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |