Реле SLA-12VDC-SL-A 30A 12В 5pin Songle 1016392
Основні характеристики:
| Найменування | SLA-12VDC-SL-A |
| Серія реле | SLA |
| Номінальна напруга живлення | 12 В |
| Номінальний струм котушки | 75 мА |
| Опір котушки | 160 Ом ± 10% |
| Початкова напруга спрацьовування | не більше 9 В |
| Максимально допустима напруга котушки | 15.6 В |
| Напруга відпускання контакту | 1.2 В |
| Максимальний струм контакту за 240VAC | 30А |
| Максимальний струм контакту за 28VDC | 30А |
| Конфігурація контакту | "А" (один замикаючий контакт) |
| Діапазон робочих температур | -25°C до +70°C |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |