Ребро барабана без вантажу для пральної машини Ariston оригінальне C00799111
Оригінальний номер Ariston C00268109, C00533119 C00064789 C00533119 C00268109, C00516000 481010910929, 488000533119
Основні характеристики:
| Довжина загальна | 227 мм |
| Ширина загальна | 53 мм |
| Висота (без защіпок) | 40 мм |
| Тип кріплення | 6 защіпок |
| Розміри защіпки | 12,4 мм (ширина) |
| Відстань між защіпками | 47 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Италия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Ребра барабана (активатори) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |