Опора барабана для пральної машини Ardo провідна 704004900 EBI Cod 088
Оригінальний номер Ardo 704004900
Основні характеристики:
| Діаметр основи | 129 мм |
| Діаметри валу | 21-17-11,5х16 мм (від основи до закінчення вала) |
| Висота валу від основи | 35,3 мм |
| Висота фланця загальна | 59 мм |
| Отвір у валу | З різьбою М8, глибина 30,3 мм |
| Кріплення шківа до фланця | 11,5х16 мм (2 лиски) |
| Кріплення фланця до барабана | 6 отворів d=5,5 мм (міжцентрова відстань 110 мм) |
| Матеріал | Матеріал основи - алюмінієвий сплав, матеріал вала - сталь |
| Комплектація | 1 фланець, 1 комплект кріплень - упаковка |
| Виробник | EBI |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Опора барабана |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |