Терморегулятор для обігрівача 60-190 ° C 16А Tecasa Іспанія NT-233AT
Основні характеристики:
| Тип термостату | Капілярний |
| Напруга і сила струму | 400 В, 16 А |
| Діапазон регулювання температури | 60-190 °С |
| Підключення | Клема 6,3 мм - 2 шт. |
| Довжина капіляра | 950 мм |
| Діаметр капіляра | 1 мм |
| Довжина зонду | 58 мм |
| Діаметр зонду | 6 мм |
| Діаметр вала з лискою | 6*4,5 мм |
| Довжина валу | 26 мм |
| Кріплення | Отвори з різьбою М4 - 2 шт., міжосьова відстань - 28 мм |
| Габарити корпусу (Ш*Д*В) | 36*44*26 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecasa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Тип техніки | Обогреватели |