76,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Перемикач режимів обігрівача KX-04 5(4+1)поз. 6 конт. SKL ST-011
Основні характеристики:
| Призначення | Для обігрівачів |
| Тип | Перемикачі |
| Напруга та сила струму | 250 В, 16 А |
| Кількість позицій перемикання | 5(4+1) |
| Кількість та розмір клем | Клема 6,3 мм - 6 шт. |
| Довжина валу | 11 мм |
| Діаметр валу | 6х4,5 мм (з лискою) |
| Кріплення перемикача | Отвори d=3 мм – 2 шт. |
| Міжосьова відстань отворів кріплення | 29 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 32x32x18 мм |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Тип техніки | Обогреватели |