Опора барабана для пральної машини Zanussi ведуча алюміній Україна ZN-069
Основні характеристики:
| Діаметр основи | 104 мм |
| Товщина основи | 4,4 мм |
| Діаметри валу | 21,9-20,9-17-17х11 мм (від основи до закінчення вала) |
| Висота валу від основи | 49,9 мм |
| Висота фланця загальна | 55,3 мм |
| Отвір у валу | З різьбою М6, глибина 29,8 мм |
| Кріплення шківа до фланця | 17х11 (2 лиски) + місце під шпонку |
| Кріплення фланця до барабана | 12 отворів d=5 мм (міжцентрова відстань 87,2 мм) |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Комплектація | Фланець - 1 шт. |
| Виробник | Zanussi |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Додаткові характеристики | Ведучий. Для пральних машин із вертикальним завантаженням білизни |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Опора барабана |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |