Ремінь для кухонного комбайна Braun 747 RPP3 9 оригінальний 7322010904
Оригінальний номер Braun 7322010904
Основні характеристики:
| Профіль | HTD738-3M-6, 738 RPP3 6 |
| Довжина | 747 мм |
| Кількість зубців | 249 |
| Ширина | 6 мм |
| Крок | 3 мм |
| Товщина ременя | 2,4 мм |
| Висота зуба | 115 мм |
| Матеріал | Резіна |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Застосовується в моделях:
| Бренда | Модель |
| Braun | FX 3020 WH |
| Braun | FX 3030 WH |
| Braun | K 700 |
| Braun | K 700 FP BK |
| Braun | K 700 FP WH |
| Braun | K 750 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Ремінь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |