57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Болт кріплення шківа для пральної машини Samsung М12 L=37мм DC97-06080A OEM
Оригінальний номер Samsung DC97-06080A
Основні параметри:
| Довжина болта, загальна | 37 мм |
| Різьблення болта | М12 з кроком 1,75 мм |
| Довжина різьблення | 30 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару | Південа Корея |
| Виробник | Samsung |
| Особливості | Під ключ на 19 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Хрестовина і опорні вузли |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |