509 ₴
Двигун для пилососа універсальний VC07W98G 1800W d=135 h=110 із буртом Whincepart HWX-HD.110
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Підключення | Клема 4,8 мм - 2 шт. |
| Загальна висота двигуна | 110 мм |
| Діаметр корпусу | 83 мм |
| Висота турбіни | 35 мм |
| Діаметр турбіни | 135 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 32 мм |
| Наявність бурту | Є, висота 5 мм |
| Матеріал | Метал |
| Маркування | VCM-HD.110, VC07W98G |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник | Whicepart |
| Особливості | Для сухого прибирання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |