205 ₴
Хомут гуми люка універсальний пружинний d=3мм L=800мм статичний d=260мм SKL SPR-004
Основні характеристики:
| Діаметр пружини | 3 мм |
| Діаметр кільця в стисненому стані | 260 мм |
| Довжина пружини | 800мм |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Внутрішній |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Хомут |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |