Мережева кнопка для м'ясорубки Zelmer KCD1-B3 6A 250V оригінальна 07.0432
Оригінальний номер Zelmer 07.0432, 00631487
Застосовується у моделях:
| Номінальний струм і напруга | 6 А(10 А)/~250 В(125 В) |
| Кількість положень | 2 |
| Підключення | 2 клеми 4,8 мм |
| Габарити загальні | 21х15х25 мм |
| Розміри посадки | 13х19х20,5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Маркування на корпусі - KCD1-B3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Дрібні деталі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |