Кришка плафона лампи для духовки Whirpool оригінальна 481010646361
Оригінальний номер Whirpool 481010646361, C00325847
Основні характеристики:
| Призначення | Для духових шаф |
| Тип | Плафон |
| Діаметр різьблення | 34,5 мм |
| Крок різьби | в паз |
| Діаметр плафона | 47,5 мм |
| Загальна висота | 31 мм |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Whirpool |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Жароміцне скло (300 °C) |
Застосовується у моделях:
Бренд | Модель | Модель |
Whirlpool | AKL906IX | AKP 214/IX |
Whirlpool | AKL906IX | AKP 214/IX |
Whirlpool | AKL906IX | AKP 214/WH |
Whirlpool | AKL906WH | AKP 214/WH |
Whirlpool | AKL906WH | AKP 215/IX |
Whirlpool | AKL906WH | AKP 215/IX |
Whirlpool | AKL907NB | AKP 215/NB |
Whirlpool | AKP 130/IX | AKP 216/IX |
Whirlpool | AKP 130/IX | AKP 217/IX |
Whirlpool | AKP 134/IX | AKP 217/IX |
Whirlpool | AKP 134/IX | AKP 222/IX/01 |
Whirlpool | AKP 134/IX | AKP 222/IX/01 |
Whirlpool | AKP 135/05 IX | AKP 222/IX/01 |
Whirlpool |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Лампочка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |