Корпус фільтру насоса для пральних машин Samsung DC61-01674E SKL SA-001
Оригінальний номер Samsung DC61-01674E, DC61-10652C
Основні характеристики:.
| Розміри підключення зливного патрубка бака | d=32/27 мм (зовнішній/внутрішній) |
| Розміри підключення шланга зливу | d=23/18 мм (зовнішній/внутрішній) |
| Кріплення насосу | Під саморізи |
| Кріплення заглушки (кришки) | Різьба d= 57 мм |
| Довжина вставки (до ущільнювального кільця) | 43 мм |
| Довжина вставки і заглушки (кришки) | 64 мм |
| Загальні габарити | 90х134х96 мм |
| Матеріал | Пластик, гума |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Фільтр помпи (насоса) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |