Корпус фільтра насосу для пральних машин Bosch 0144971 PMP602BO BS-031
Основні характеристики:
| Розміри підключення зливного патрубка бака | d=31/26 мм (зовнішній/внутрішній) |
| Розміри підключення шланга зливу (в каналізацію) | d=30 мм (внутрішній під кінцевик з защіпками) |
| Кріплення насосу | 3 защіпки |
| Кріплення заглушки (кришки) | Різьба d=62,5 мм |
| Довжина вставки (до ущільнювального кільця) | 40 мм |
| Довжина вставки і заглушки (кришки) | 59 мм |
| Загальні габарити | 117х112х93 мм |
| Матеріал | Пластик, гума |
| Виробник | Bosch |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Фільтр помпи (насоса) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |