11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіодний індикатор XD10-3 220V синій d=10мм Daier 1013217
Основні характеристики:
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр під врізання | 10 мм |
| Загальна довжина | 43 мм |
| Колір світіння | Cиній |
| Напруга | 220V |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Робочий струм | 0,018А |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |