Тен верхній для духовки Beko 2300+1100Вт 230В B=345мм L=370 262900005 BE-024
Оригінальний код Beko 262900005
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 2300+1100 |
| Напруга і частота | ~230 В/50-60 Гц |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (подвійні), 1 клема 6,3 мм здвоєна, 1 клема 6,3 мм (заземлення) |
| Ширина тену загальна | 345 мм |
| Довжина тену від кріпильної планки/фланця | 370 мм |
| Діаметр нагрівальної трубки | 6,5 мм |
| Розміри кріпильної планки/фланця | 22х100 мм |
| Відстань між клемами | 18 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 86 мм) |
| Виробник | Sanal |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Особливості | Верхній. З функцією "гриль" |
| Додаткові характеристики | Колір трубок і кут клем підключення можуть відрізнятися |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |