1 141 ₴
Тен верхній для духовки Whirlpool 2450Вт 230В B=365мм L=380 оригінальний 481010568824
Оригінальний номер Whirlpool 481010568824, 481010452560
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 2450 |
| Напруга і частота | ~230 В/50-60 Гц |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм + клема 6,3 мм (заземлення) |
| Відстань між клемами | 47 мм |
| Довжина тену від кріпильної планки/фланця | 380 мм |
| Ширина тену загальна | 365 мм |
| Діаметр нагрівальної трубки | 6,5 мм |
| Розміри кріпильної планки/фланця | 24х150 мм |
| Кріплення | 2 гвинти з різьбою М4 (міжцентрова відстань 134 мм) |
| Виробник | Whirlpool |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Верхній гриль |
| Додаткові характеристики | Колір трубок і кут клем підключення можуть відрізнятися |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |