Лампа освітлення для духовки Hansa в зборі з плафоном 25Вт 220/240В 8022958
Основні характеристики:
| Потужність лампи розжарювання, Вт | 25 |
| Напруга та частота | 220/240 В, 50/60 Гц |
| Робоча температура | 300°С |
| Діаметр плафона | 52мм |
| Діаметр посадки | 47мм |
| Підключення | 2 клеми 6,3мм |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Hansa |
| Країна-виробник товару | Угорщина |
| Особливості | Плафон у зборі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Лампочка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |