Тен верхній для духовки Bosch 1500+800Вт 230В B=365мм L=335мм Tormec 00472510
Оригінальний код Bosch 00472510
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1500+800 |
| Напруга і частота | 230 В/50-60 Гц |
| Підключення | 4 клеми 6,3 мм (здвоєні) + клема 6,3 мм (заземлення) |
| Ширина тену загальна | 365 мм |
| Довжина тену від кріпильної планки/фланця | 335 мм |
| Діаметр нагрівальної трубки | 6,5 мм |
| Розміри кріпильної планки/фланця | 22х119 мм |
| Відстань між клемами | 27/70 мм |
| Кріплення | 2 отвори d=3,8 мм (міжцентрова відстань 92 мм) |
| Виробник | Tormec |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Особливості | Верхній, гриль |
| Додаткові характеристики | Колір трубок і кут клем підключення можуть відрізнятися |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |