173 ₴
Ремонтна втулка хрестовини барабана 30x35x13мм для пральної машини зі стандартним розміром під сальник.
Основні характеристики:
| Сумісність | Універсальна |
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Втулка |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Країна-виробник товару | EBI |
| Особливості | Для відновлення посадкового місця сальникового ущільнення |
Ці кільця призначені для посадки на вал замість рідних. Рідні збиваються або зрізаються болгаркою, але в її місце одягається нове кільце. Кільця виточені з негативним допуском, тому перед встановленням їх потрібно нагріти будівельним феном або пальником, після чого вони сідають на вал. Після остигання дуже щільно сидить на валу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Хрестовина і опорні вузли |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |