1 853 ₴
Компрессор для холодильника універсальний Jiaxipera R-600 115Вт 6.7см3 MM1110Y
Основні характеристики:
| Холодопродуктивність | 115 Вт (ASHRAE) |
| Об `єм | 6.7см3 |
| Напруга і частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Робоче середовище компресора | Холодоагент R-600a |
| Коефіцієнт продуктивності/енергоефективності | 1,45 (ASHRAE) |
| Розмір патрубків | d=8,2 мм (х2), d=6,4 мм (х1), товщина стінки трубки 1 мм |
| Габарити пристрою загальні | 148х205х170 мм |
| Виробник | Jiaxipera |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Інформація, вказана на корпусі реле - DRB134N61A 2 21D JX |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jiaxipera |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |