Компресор для холодильника Ariston R134a 175Вт 10.5см3 Jiaxipera T1116KZ
Основні характеристики:
| Холодопродуктивність | 175 Вт (ASHRAE) |
| Об `єм | 10.5см3 |
| Напруга і частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Робоче середовище компресора | Холодоагент R-134a |
| Коефіцієнт продуктивності/енергоефективності | 1,35 (ASHRAE) |
| Розмір патрубків | d=8,2 мм (х2), d=6,4 мм (х1), товщина стінки трубки 1 мм |
| Габарити пристрою загальні | 155х205х195 мм |
| Виробник | Jiaxipera |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Інформація, вказана на корпусі реле - HY DRB22P61A1 23J-2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jiaxipera |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |