238 ₴
Ручки для духовок та плит універсальні чорні d=35мм h=21мм 4шт.+8 валів HNG-006
Основні характеристики:
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Висота ручки від основи | 21 мм |
| Посадка | Отвір з начісками d=13,5 мм |
| Глибина посадки | 2 або 10 мм |
| Розміри перехідника-валу 1 | Довжина 10,0 мм, отвір d=6,0 мм, виліт валу з ручки 2 мм |
| Розміри перехідника-валу 2 | Довжина 18,0 мм, отвір d = 6,0 мм, виліт валу з ручки 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Ручка - 4 шт., вали-перехідники - 8 шт. |
| Колір | Чорний |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ручки регулювання |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |