395 ₴
Комплект швидкознімних муфт для заправки автокондиціонерів кутові R-134a 1/4" QC-12А
Основні характеристики:
| Діаметр внутрішній (муфта червона) | 16 мм |
| Під ключ (муфта червона) | 21 мм та 23 мм |
| Діаметр внутрішній (муфта синя) | 13 мм |
| Під ключ (муфта синя) | 19 мм та 21 мм |
| Різьба штуцера | 1/4"SAE |
| Матеріал | Сталь, латунь |
| Комплектація | Муфта - 2 шт. |
| Колір | Синій, червоний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Під фреон - R-134a. Швидкознімна кутова. Для портів низького та високого тиску |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Створити |