Шланг у зборі для пилососу Electrolux d=32мм L=1700мм Whicepart VC02B15
Основні характеристики:
| Діаметр шланга зовнішній | 38 мм |
| З'єднання з пилососом | Засувка d=35/43мм (зовнішній) |
| Довжина розтрубу з'єднання з пилососом | 22/30мм |
| Кріплення в пилососі | 2 защіпки |
| Діаметр по защіпкам | 50мм |
| З'єднання з трубою та насадками | Носик-ручка d=31-32 мм |
| Довжина шлангу (±100 мм) | 1700 мм |
| Повітряна заслінка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Whicepart |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |