Лампочка для духовки E14S 25W 22*50мм Jingyue LMP-005
Основні характеристики:
| Тип | Лампи розжарювання |
| Мощность, Вт | 25 Вт |
| Напряжение, В | 230-240 В |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма колбы | Спеціальна |
| Габариты | 22*50мм |
| Производитель | Jingyue |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Лампочка |
| Стан | Створити |
| Тип техніки | Плити та духовки |