ТЕН відтайки для холодильника Samsung 130W L=310мм оригінальний DA47-20195K
Оригінальний номер Samsung DA47-20195K, DA47-20189Z, DA47-20167L, DA47-20195P
Основні характеристики:
| Напруга | 230V |
| Потужність | 130W |
| Довжина скла | 245мм |
| Повна довжина | 310мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |