70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Кришка розсікача для газової плити Gefest d=68мм емальована GF-089
Основні характеристики:
| Діаметр зовнішній | 68 мм |
| Висота | 3 мм |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Матеріал | Метал із покриттям з емалі |
| Виробник | Gefest |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |