
247 ₴
Кришка розсікача для газової плити Ariston d=75мм емальована оригінальна C00052932
Оригінальний номер Ariston C00052932
Основні характеристики:
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Висота | 4 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал | Метал з покриттям з емалі |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |