244 ₴
Кришки розсікача для газової плити Ariston пара d=62мм та 131мм емальовані C00053174+C00053175 AR-102
Оригінальний номер Ariston C00053174+C00053175
Основні характеристики:
| Діаметр маленької зовнішній | 62 мм |
| Висота маленької | 10 мм |
| Діаметр великої зовнішній | 131 мм |
| Діаметр великої внутрішній | 86 мм |
| Висота великої | 4 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал | Метал із покриттям з емалі |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |