
464 ₴
Кришка розсікача для газової плити Ariston d=94мм емальована оригінальна C00257563
Оригінальний номер Ariston C00052933
Основні характеристики:
| Діаметр зовнішній | 94 мм |
| Висота | 2,5 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Матеріал | Метал з покриттям з емалі |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Для малого розсікача |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |