836 ₴
Ущільнювальна гума дверей духовки Ariston п-подібна 340*410*340мм оригінальна C00027844
Оригінальний номер Ariston C00027844
Основні характеристики:
| Ширина профілю | 11 мм |
| Висота профілю | 10 мм |
| Відстань між гачками без натягу | 340*410*340мм |
| Кількість гачків | 3 |
| Матеріал | Термостійка гума |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | п-подібна, довжина крючка 8 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Ущільнювач дверей |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |